SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımız Fırıncılarla buluştu

12 Temmuz 2018 Perşembe

Belediye Başkanımız Muhammet Balta, 3-4-5 Ağustos 2018 tarihlerinde düzenleyeceğimiz 6. Ekmek Kültür ve Sanat Festivaliyle alakalı olarak fırıncılarımızla bir araya geldi.

Vakfıkebir Fırıncılar Derneği Başkanı Davut Kutuoğlu ve fırıncılarımızın katılımıyla düzenlenen toplantı da konuşan Belediye Başkanımız Muhammet Balta, “İlçemizin Kültürünü ve Ekmeğini tanıtmak amacıyla düzenlediğimiz festivalimizi hep birlikte el ele vererek yapacağız. Sizlerin fikirlerinizi ve önerilerinizi almak için bu toplantıyı organize ettik. Hepinizin görüşleri, düşünceleri bizim için çok değerlidir. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum ”dedi. Başkanımız daha sonra katılımcıları festival programı ile alakalı bilgilendirdi.

Daha sonra söz alan Vakfıkebir Fırıncılar Derneği Başkanı Davut Kutuoğlu, konuşmasına toplantıyı düzenlediği için Belediye Başkanı Muhammet Balta’ya teşekkür ederek başladı. Kutuoğlu, “Daha önce yapılan festivallerde bazı arkadaşlarımız bizlerin fikirlerinin alınmadığını söyleyerek eleştirilerde bulunuyorlardı. Bugün Sayın Belediye Başkanımız bizleri dinlemek ve görüşlerimizi almak için davet etti. Gelemeyen arkadaşlarımın adına son derece üzgünüm. Bir davet varsa ona mutlaka icabet etmek gerekir. Festivalin en iyi şekilde organize edileceğine inanıyorum. Bizlerde üzerimize düşen görevleri yapmaya hazırız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından toplantıya katılan fırıncılar tek tek söz alarak hem festival hem de ilçemizle alakalı görüşlerini dile getirdiler