SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımız Muhtarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı

19 Ekim 2018 Cuma

BAŞKANIMIZIN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Muhammet Balta mesajında şunları söyledi; “Muhtarlık müessesesi; kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından olup, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil etmektedir. Muhtarlık, fedakarlık ve sevgi gerektiren bir görevdir.

Bizler, milletimize hizmetkarı olduğumuz ilk günden bu yana, muhtarlarımızla sık sık toplantılarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinlemeye, taleplerini almaya özen gösteriyoruz.

Biliyoruz ki; muhtarlarımızla koordineli çalışmak, yerelde kalkınma hamlelerini çok daha sağlıklı ve sistemli bir şekilde yapmamızın önünü açacaktır.

Bu önemli günün Muhtarlar Günü olarak ilan edilmesinde büyük emeği geçen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da büyük önem verdiği muhtarlık müessesi iktidarımız döneminde daha da güçlenerek itibar kazanmıştır.

Vatandaşlarımızla aramızda iletişimi sağlayan, tüm çalışmalarımızın düzenli olarak yürütülmesinde canla başla çalışan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor tüm muhtarlarımıza çalışmalarında kolaylık ve esenlikler diliyorum.

Bu vesileyle başta kısa bir süre önce Hakkın rahmetine kavuşan, Hacıköy Mahalle Muhtarımız Mehmet Kuleyin olmak üzere ebediyete intikal eden tüm muhtarlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.