SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımız muhtarlar gününü kutladı

19 Ekim 2020 Pazartesi

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Muhammet Balta mesajında şunları söyledi; “19 Ekim 2015 tarihinden itibaren 19 Ekim’i Muhtarlar Günü olarak kutluyoruz. Bu anlamlı günün Muhtarlar Günü olarak ilan edilmesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Gazi Meclisimizin Muhtarlarımıza verdiği değerin ve önemin bir göstergesidir.

Yerel yönetimlerin ilk basamağı olan muhtarlarımız; belediyemizin gören gözü, vatandaşlarımıza uzanan hizmet elimizdir.

Yaşadıkları mahallelerin sorunlarını bizlere ve ilgili makamlara aktararak takip eden değerli muhtarlarımızı daima yol arkadaşlarımız olarak görüyoruz.

Gerek İl Genel Meclisi Üyeliğim, gerekse Belediye Başkanlığı görevim sırasında çok yakın çalışma fırsatı bulduğum muhtarlarımızla kurduğumuz bağ beraberinde sevgi ve saygıyı getirmiştir. Bu bağ; birlikte gerçekleştirdiğimiz hizmetleri çok daha değerli kılmaktadır.

Mahallelerimiz ile ilgili ayrı ayrı projeler üretip, eksiklikleri ortak akıl yürüterek tespit ettiğimiz, hep birlikte aynı hedef için sabırla çalıştığımız muhtarlarımızın görüş ve önerileri bizim için her zaman önemli olmuştur.

Yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, mahallelerine hizmet gelmesi için büyük bir gayretle çalışan saygıdeğer muhtarlarımızın; muhtarlar gününüzü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar temenni ediyorum. Ebediyete irtihal eden muhtarlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.”