SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımızın 23 Nisan mesajı

22 Nisan 2022 Cuma

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız mesajında şunları söyledi;

“Değerli hemşerilerim, sevgili çocuklar;

Varlığını hürriyetine adamış bir milletin temsil edildiği; milli iradenin kalbi olan Gazi Meclisimizin açıldığı 23 Nisan günü Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza bayram olarak armağan edilmiştir.

23 Nisan, bağımsızlık için büyük bedeller ödemiş kahraman milletimizin gurur günüdür.

Ecdadımızın bizlere emanet ettiği vatanımızı ve sahip olduğumuz tüm makamları, çocuklarımıza emanet edeceğiz. Bizler, makamımız veya görevimiz her ne olursa olsun milli ve manevi değerlerimizi koruyarak işimizi en iyi şekilde yapmalı, bizden sonra gelecek olan nesillerimize güçlü bir Türkiye bırakmak için canla başla çalışmalıyız.

Bu anlamlı günde çocuklarımıza yaşatacağımız bayram sevinci, onların vatan, millet ve bayrak sevgisinin artmasına vesile olacaktır.

Bu vesileyle Gazi Meclisimizin açılışının 102. Yıldönümünü ve sevginin, masumiyetin, umudun, barışın temsilcileri, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, onları sevgiyle kucaklıyorum.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve vatanımızın bekası için canlarını feda eden tüm şehitlerimize, ahirete irtihal eden gazilerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.