SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımızın 30 Ağustos mesajı

30 Ağustos 2018 Perşembe

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız mesajında şunları söyledi;

Bugün Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında, Anadolu topraklarının yalnız Türk Milleti’ne ait olduğunu tüm dünyaya yeniden gösterdiğimiz Büyük Zafer’in 96. yıl dönümünü, büyük bir gurur ve heyecanla kutluyoruz.

30 Ağustos’ta inancını zafere dönüştüren Türk Milleti, söz konusu vatan toprağı olduğunda, şartlar ne olursa olsun, karşısında yedi düvelin dahi duramayacağını tüm dünyaya göstermiştir. Bu büyük zafer Türk halkının vatanına göz dikenlere vermiş olduğu onurlu bir cevaptır.

Türk milletinin tarih boyu yazdığı şanlı destanlardan ve gösterdiği kahramanlıklardan ders almayanlar, bugün ülkemize karşı ekonomik savaş açmıştır. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde el ele vererek tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi ülkemize karşı oynanan bu kirli oyunları da boşa çıkartacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımız için canlarını feda eden kahraman şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle anıyoruz.