SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Hakları hiç bir zaman ödenmez

09 Mayıs 2022 Pazartesi

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta ‘Anneler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Muhammet Balta mesajında şunları söyledi; “Bizleri bu dünyaya getiren, her türlü fedakarlığa katlanarak büyüten annelerimiz, yaşamımızdaki kılavuzumuzdur.

İnsanlar için hayat anne ile başlar.

Karşılıksız sevginin, sonsuz emeğin, hiç durmadan vermeye hazır bir yüreğin, uykusuz gecelerin ve bitmeyen duaların sahibidir annelerimiz.

Dünyaya gözlerimizi açtığımız ilk andan itibaren sevgisiyle, şefkatiyle bizleri kucaklayan, her anımızda yanımızda olan ve hakkı hiçbir zaman ödenemeyecek olan annelerimize hak ettikleri değeri vererek onları mutlu etmek en büyük sorumluluğumuzdur.

Peygamber Efendimiz “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” hadisi ile annelerimizin değerini ifade etmiştir.

Annelerimiz yaşıyorlarsa ziyaretlerine gidelim. Hayatta değillerse dua edelim.

Onlar vatanımıza ve milletimize faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek hayatlarını evlatlarına adamışlardır.

Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzellik adına her ne varsa öğreten annelerimizin gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcudur.

Mutlu anlarımızı paylaştığımız, başa çıkamadığımız güçlüklerde sığındığımız, zor günlerimizde yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimize sevgimizi gösterelim.

Bu vesileyle başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin; anneler gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum. Ebediyete irtihal eden annelerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.