SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımızın Anneler Günü mesajı

10 Mayıs 2021 Pazartesi

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta ‘Anneler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Muhammet Balta mesajında şunları söyledi; “

Annelerimiz, fedakârlığın, cömertliğin, karşılık beklemeden sevmenin, sonsuz emeğin, hiç durmadan vermeye hazır bir yüreğin, uykusuz gecelerin ve bitmeyen duaların sahibidir.

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet (S.A.V.) “Cennet annelerin ayaklarının altındadır” hadisi ile annelerimizin değerini ifade etmiştir.

Anne ve babalarımızın rızasını kazanmak; gönüllerini hoş tutmakla, öğütlerini dinlemekle, saygılı davranmakla, ihtiyaçları varsa o ihtiyaçlarını gidermekle mümkün olur.

Bizlere doğruluk ve dürüstlük adına her ne varsa öğreten annelerimizin gururlanacağı birer evlat olmak boynumuzun borcu hak ettikleri değeri vererek onları mutlu etmek en büyük sorumluluğumuzdur.

Mutlu anlarımızı paylaştığımız, başa çıkamadığımız güçlüklerde sığındığımız, zor günlerimizde yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimize sevgimizi gösterelim.

Salgın hastalıkla mücadele ettiğimiz bu günlerde, anne ve babalarımızı hastalıktan korumak, sevgimizi göstermek, hal hatır sormak ve varlığımızla yalnız olmadıklarını hissettirmek anneler gününde verebileceğimiz en güzel hediyedir.

Bu vesileyle Ebediyete irtihal eden annelerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin; anneler gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum.