Sefa SAKA | sefa.saka@gmail.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımızın karne mesajı

14 Haziran 2019 Cuma

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkanımız Muhammet Balta mesajında şunları söyledi; "Bugün çocuklarımız ve bizler veliler olarak karne heyecanı yaşadık. Yaz tatili başladı.
Sevgili öğrenciler, yıl boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi aldınız. Kıymeti olan her ne varsa bir değer karşılığında ona ulaşıldığını bilmelisiniz. Elbette verdiğiniz emekler bugün karnelerinizde karşılık bulacaktır. Kararlı çalışmanızla gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve tüm insanlığa sağladığınız büyük icraatlarla asıl mükâfata erişeceksiniz. Karnenin bir değerlendirme içerdiği unutulmamalıdır. Arzu edilen notlara sahip olmayan öğrenciler için tatil eksiklerini gidermek ve yeni döneme daha iyi hazırlanmak için bir fırsat olacaktır.

Değerli anne-babalar çocuklarımızın kalbimizdeki değeri, karnelerdeki notlardan daha büyüktür. Bize düşen karnelerde karşılaşılan durum her ne olursa olsun çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip daima sürdürmektir. Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarının karşılığı olan karnelerini alan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.