SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Millet Bahçesi Projesinin ihalesi yapılıyor

31 Temmuz 2019 Çarşamba

Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından TOKİ aracılığıyla Yalıköy Mahallemiz sahilinde yapılacak olan Ekmek Temalı Millet Bahçesi Projesinin ihalesi 10 Eylül 2019 tarihinde yapılacak.

TOKİ’nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada; “Trabzon ili Vakfıkebir İlçesi Millet Bahçesi, Millet Bahçesine ait sosyal donatılar inşaatları ve altyapı çalışmalarının ihalesi 10 Eylül 2019 tarihinde yapılacaktır” denildi.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Muhammet Balta, “İlçemize çok önemli bir yatırım daha kazandırıyoruz. Yalıköy Mahallemiz Sahiline yaklaşık olarak 35 bin metrekarelik bir alana, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından yapılacak olan Ekmek Temalı Millet Bahçemizin ihalesi 10 Eylül 2019 tarihinde yapılacaktır. İlçemize hayırlı olsun. Bu önemli yatırımın Vakfıkebir’imize gelmesini sağlayan Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Muhammet Balta’ya, AK Parti Trabzon Milletvekillerimiz Sayın Adnan Günnar’a, Sayın Bahar Ayvazoğlu’na ve Sayın Salih Cora’ya şahsım ve ilçe halkımız adına çok teşekkür ediyorum” dedi.