SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Emekler karnelerle karşılık buluyor

18 Ocak 2019 Cuma

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkanımız mesajında şunları söyledi; "Bugün çocuklarımız ve bizler veliler olarak karne heyecanı yaşadık. 2018-2019 Eğitim-Öğretim yarıyıl tatili başladı.
Sevgili öğrenciler, birinci dönem boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi aldınız.

Kıymeti olan her ne varsa bir değer karşılığında ona ulaşıldığını bilmelisiniz. Elbette verdiğiniz emekler bugün karnelerinizde karşılık bulacaktır. Kararlı çalışmanızla gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve tüm insanlığa sağladığınız hizmetlerle asıl mükafata erişeceksiniz.

Karnenin bir değerlendirme içerdiği unutulmamalıdır. Arzu edilen notlara sahip olmayan öğrenciler için yarıyıl tatili eksiklerini gidermek ve yeni döneme daha iyi hazırlanmak için bir fırsat olacaktır.
Değerli anne-babalar çocuklarımızın kalbimizdeki değeri, karnelerdeki notlardan daha büyüktür. Bize düşen karnelerde karşılaşılan durum her ne olursa olsun çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip daima sürdürmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 2018-2019 Eğitim-Öğretim yarıyılının hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarının karşılığı olan karnelerini alan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.