SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Hasan Topaloğlu güven tazeledi

21 Ocak 2018 Pazar

Vakfıkebir Esnaf, Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin 50. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut Başkan Hasan Topaloğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Kongrede konuşan Belediye Başkanımız Muhammet Balta, “Sel mağduru esnaflarımıza özel olarak çıkan krediler bölgeye büyük fayda sağladı. Emeği gecen Başta Sayın Bakanımız olmak üzere, tüm milletvekillerimize, kaymakamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu bir takım çalışmasıydı. Eğer bir yerde birlik ve beraberlik varsa orada başarı vardır” dedi.

Genel kurulda kooperatif de büyük emeği olan merhumlar Ahmet Kamburoğlu, Reşat Alp, İ. İhsan Hacıahmetoğlu’nun yakınlarına, Yusuf Beşli’nin şahsına, yine Trabzon’da iki yıl üst üste yılın ahisi seçilen İhsan Turan ile en yaşlı üye Mustafa Çavdar’a ve AK Parti Trabzon Milletvekilimiz, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta’ya katkılarından dolayı plaket verildi. Milletvekilimiz Muhammet Balta’nın plaketini, Belediye Başkanımız Muhammet Balta aldı.

Hasan Topaloğlu’nun başkanlığında oluşan yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Aydın Çalış, Abdul Vahit Aksoy, Mehmet Çobanoğlu ve Ahmet Hacıfettahoğlu.