SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Hepimiz çok özledik

06 Eylül 2021 Pazartesi

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Muhammet Balta mesajında şunları söyledi; “Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle çocuklarımız uzun zamandır uzak kaldığı okullarına kavuştular.

Yüz yüze eğitim başlarken, çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerinin ve büyük fedakârlıklarla, hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyorum.

Evlatlarımızı okul kıyafetleri ile evlerimizden uğurlamayı, dönüşlerini beklemeyi, İstiklal Marşımızı birlikte okuyup, okul bahçelerinde koşmalarını, neşelerini, okul koridorlarını doldurmalarını hepimiz çok özledik.

Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Salgının kontrol altına alınması için alınan tedbirleri elden bırakmamanızı, maske, mesafe ve hijyen kurallarının yanı sıra henüz olmadıysanız en kısa sürede aşı olmanızı istirham ediyorum.

Yaşamlarımızda ailelerimizden sonra bizleri hayata hazırlayan en önemli unsurun eğitim yuvalarımız olduğunu unutmayalım.

Çocuklarımızın, sorumluluklarının bilincinde, bilgi üreten, bilimsel, teknolojik gelişmelere açık, milli ve manevi değerlere önem veren kişiler olarak yetişebilmelerinde aldıkları eğitim ve öğretimin büyük önemi vardır.

Bizlerinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada idareci, öğretmen ve öğrencilerinizin daha mutlu ve güzel bir gelecek için her zaman yanlarında ve destekçileri olduğumuzu bilmelerini istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2021-2022 eğitim öğretim yılının ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyor, Rabbimizden sağlıklı bir şekilde yeni eğitim öğretim yılının tamamlanmasını diliyorum.