SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Ortak değerlerimiz etrafında kenetlenelim

30 Ağustos 2021 Pazartesi

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Muhammet Balta mesajında şunları söyledi;

“Bugün Anadolu topraklarının yalnız Türk Milleti’ne ait olduğunu tüm dünyaya yeniden gösterdiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramının 99. yıl dönümünü, büyük bir gurur ve heyecanla kutluyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında kanla, canla kazanılan bu büyük zaferle asil milletimiz; şanlı bayrağımızın asla indirilemeyeceğini ve gök kubbeyi çınlatan ezan seslerinin dindirilemeyeceğini bütün dünyaya ilan etmiştir.

30 Ağustos Zaferi, bugüne dair bizlere oldukça önemli sorumluluklar yüklemektedir. Bu coğrafyada bir asır önce nelerin yaşandığını, niçin İstiklal mücadelesinin yapıldığını ve nihayetinde zaferin nasıl elde edildiğini idrak ederek bizden sonra gelecek olan nesillerimize anlatmak en önemli görevlerimizden olmalıdır.

Ortak değerlerimiz etrafında kenetlenmeli, milletimizin, devletimizin huzur ve refahı için üstlendiğimiz görevlerimizi en iyi şekilde yaparak daha çok çalışmalıyız.

Bu vesileyle 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, geçmişten bugüne kadar vatanımız, dinimiz, istiklal ve istikbalimiz için canlarını feda eden tüm şehitlerimize ve ahirete irtihal eden gazilerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.