SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Tarihin en büyük yol hamlesi devam ediyor

09 Haziran 2018 Cumartesi

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanımız Enver İskenderoğlu ile birlikte Hamzalı Mahallemizde devam eden asfalt lama çalışmalarını yerinde inceledi.

Tarihin en büyük yol hamlesine her geçen gün yeni halkalar eklenerke devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanımız Muhammet Balta, “Göreve başlamadan önce yaptırdığımız anket çalışmalarında ve halkımızla gerçekleştirdiğimiz sohbet toplantılarında vatandaşlarımızın en büyük beklentilerinden birisinin yollarda yapılacak olan çalışmalarla ilgili olduğunu gördük. Görevi devir aldıktan sonra büyük bir yol hamlesi başlattık. Bugüne kadar 265 kilometre beton ve asfalt yol yaptık. Yaptığımız yolları sanat yapıları ile de desteklememiz gerekiyordu. Sanat yapıları oldukça maliyetli hizmetler. Ancak kısıtlı imkanlarımıza rağmen 112 bin metreküp sanat yapısı (taş duvar) inşa ederek yaptığımız yol çalışmalarını koruma altına aldık. Bu çalışmalar bu alanda ilçe tarihinin en büyük çalışmalarıdır. Belirli bir plan dahilinde hizmetlerimizi birer birer gerçekleştiriyoruz. Bundan sonrada gerek yol konusunda, gerek alt yapı ve diğer hizmetlerle alakalı çalışmalarımız devam edecektir. Halkımız şunu bilsin; ilçemize hizmet için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Çok önemli hizmetler yaptık, çok önemli hizmetlerin hazırlıklarını gerçekleştiriyoruz. Vakfıkebir her alanda değişerek ve gelişerek ilerleyişini sürdürecektir.

Bu önemli hizmetin ilçemize gelmesini sağlayan, Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a ve tüm Bakanlarımıza, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Muhammet Balta’ya, AK Parti Trabzon Milletvekillerimiz Sayın Adnan Günnar’a, Sayın Ayşe Sula Köseoğlu’na, Sayın Salih Cora ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na ilçem adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.” dedi.

AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanımız Enver İskenderoğlu ise, “Her alanda gelişen, değişen, büyüyen bir Vakfıkebir var. Sayın Belediye Başkanımızla birlikte el ele vererek hizmet rekorlarına bundan sonrada yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Vakfıkebir ilçemiz hizmetin en güzeline layıktır" dedi.