SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız

14 Temmuz 2018 Cumartesi

Belediye Başkanımız Muhammet Balta, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız mesajında şunları söyledi; “Aziz Milletimiz, 15 Temmuz’da ülkemizi bölmek, parçalamak ve kardeşkanı akıtmak isteyen hainlere karşı tıpkı İstiklal Marşımızda ki gibi göğsünü siper ederek tarihte eşi benzeri görülmemiş büyük bir kahramanlık destanı yazmıştır.

251 canımız gözünü kırpmadan şahadete koşmuş, 2 bin 196 vatandaşımız yaralanarak, gazilik payesi kazanmıştır. Türkiye Büyük Millet Meclisi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Şehitler Köprüsü, meydanlar, caddeler, sokaklar vicdansızca bombalanmıştır.

O Gün, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla hep birlikte meydanlara inerek bütün Dünya’ya Türk’ün bileğinin bükülmeyeceğini ve hiçbir zaman teslim olmayacağını bir kez daha gösterdik.

Tarihimizdeki en büyük ihanet girişimi olan 15 Temmuz’u hiçbir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız. Bizler darbeye direnerek, hakka yürüyen şehitlerimiz ve kolunu bacağını bu vatan için feda eden gazilerimizin omuzlarında yükselen aziz vatanımızı şer odaklarına karşı kanımızın son damlasına kadar korumaya söz verdik.

Ülkemiz üzerinde hain emeller peşinde koşanlar, 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi, bundan sonra da karşılarında milletimizi bulacaklardır.

Rabbim bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın.

Hain darbe girişiminin seyrini değiştiren Ömer Halisdemir ve darbeye direnerek, bu uğurda Hakk’ın rahmetine kavuşan Aziz Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilik onuruna erişen vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.”