SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Yaz kış çalışıyoruz

27 Aralık 2017 Çarşamba

Kış aylarına girmemize rağmen ilçemizin her noktasında çalışma var.

İlçe tarihimizin en büyük yol hamlesi devam ediyor. Kış ayları olmasına rağmen ilçemizin birçok mahallesinde çalışmalar sürüyor.

Mısırlı Mahallemizde sanat yapısı (taş duvar), Ballı Mahallemizde yol genişleme, menfez, sanat yapısı, İlyaslı Mahallemizde yol genişleme sanat yapısı, Yalı Mahallemizde yağmur suyu çalışmaları tamamlandı, yol genişleme ve betona hazırlık çalışmaları, Çamlık Mahallemizde yol genişleme ve sanat yapısı, Açıkalan Mahallemizde yeni yol açma çalışmaları, Mahmutlu Mahallemizde yol genişleme ve sanat yapısı, Hürriyet Mahallemizde yağmur suyu çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanımız Muhammet Balta’nın 3,5 yıllık görev süresinde 250 kilometre beton yol, 49 bin m³ asfalt yol yapıldı. 47 bin m³ sanat yapısı (taş duvar) inşa edildi. Yine çok sayıda mahallede yeni yollar açılarak, yayla yolları da dahil ihtiyaç olan tüm mahallelerde yol bakım çalışmaları yapılarak çok önemli hizmetler gerçekleştirildi. Başkanımız Muhammet Balta, “İlçemize hizmet etmek için büyük bir heyecanla çalışıyor, gayret gösteriyoruz. Biz hep şunu söyledik; “Vakfıkebir’in bugününe değil, yarınına, geleceğine talibiz.”Altyapı problemlerini çözerek üstyapı yatırımlarını yapmak istiyoruz. Yık yap olmasın, kaynaklarımıza yazık etmeyelim diyoruz. Kurumsal yapısıyla, öz kaynaklarıyla, kişiye bağlı olmayan bir Vakfıkebir Belediyesi oluşturma gayretindeyiz. İnsanlarımız bizlere güvendi, destek verdi, çok ciddi bir sorumluluk taşıyoruz. Hizmet ederken sadece halkımıza değil, bizi Yaratan Yüce Allah’a da hesap vereceğiz düşüncesini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmıyoruz” dedi.