SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Yolumuza devam ediyoruz

21 Mayıs 2024 Salı

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Fuat Koçal, Vakfıkebir Muhtarlar Derneğine iadeyi ziyarette bulundu.

Ziyaret sırasında konuşan Vakfıkebir Muhtarlar Derneği Başkanı İzzet Çilingir, “Bizim makamlara saygımız en üst seviyededir. Başkanımızın başarılı olması, ilçemizi ileriye taşıması için tüm gücümüzle destek olacağız. Birliğimiz bizim gücümüzdür. Ülkemizde tasarruf tedbirleri alındı. Muhtar arkadaşlarımdan biraz sabır istiyorum. İnsanlar bıraktıkları eserleri ile anılırlar. Başkanımızın da ilçemize güzel eserler kazandıracağına inanıyorum. Kendisine ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyor, hizmet yolculuğunda başarılar diliyoruz” dedi.

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Fuat Koçal ise; “31 Martta vatandaşlarımızın teveccühü, Rabbimizin nasibi ile sizlerle birlikte göreve seçildik. Seçildiğimiz görevlerin gereklerini yerine getirmek durumundayız. Bir plan ve program dahilinde çalışmalarımızı yapmayı planlamıştık. Şuanda o şekilde çalışıyoruz. Mahallelerimizde yol bakım ve onarım çalışmaları başlattık. Yağmur dolayısıyla gecikmeler yaşandı. Çalışmalarımız devam ediyor. Acil olan işlere öncelik tanımalıyız. Bizim için kişilere özel hizmet anlayışı değil, umumun, toplumun menfaati önemlidir. Yeni bir sayfa açtık, yolumuza devam ediyoruz. Belediyemizin borç yükünü azaltarak yatırımlar yapmayı hedefliyoruz, yeni gelir kapıları oluşturmak istiyoruz. Güneş enerji sistemi, asfalt plenti ve beton santrali kurmak için çalışmalar yapıyoruz. İlçemize sosyal tesisler kazandırmak için görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Devletimiz tasarruf tedbirleri aldı. Bunlara uyarak adımlarımızı atacağız. Bu konuda vatandaşlarımızın anlayış göstereceğine inanıyoruz. Birbirimizi kırmayalım, birbirimize küsmeyelim. Vakfıkebir’imizin, memleketimizin hizmetinde olmak için bu göreve talip olduk. Sizlerle birlikte büyük bir uyum içerisinde çalışarak mahallelerimize, ilçemize hak ettiği hizmetleri kazandıracağız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Vakfıkebir Muhtarlar Derneği Başkanı İzzet Çilingir, Belediye Başkanımız Fuat Koçal’a muhtarlar adına hazırladıkları hediyeleri takdim etti.