Sefa SAKA | sefa.saka@gmail.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Büyükliman Mahallemizde parke taşı döşeme çalışmaları başladı

15 Ekim 2018 Pazartesi

Belediye Başkanımız Muhammet Balta verdiği sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyor. Büyükliman Mahallemizin ara sokaklarında belediyemiz tarafından parke taşı döşeme çalışmalarına başlanıldı.

Önce altyapı (yağmur suyu, kanalizasyon vb.) ve elektrik tellerinin yer altına alınması çalışmalarını tamamladık. Şimdide üstyapı çalışmaları ile birlikte sağlam temeller üzerinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Anlayış ve sabır gösteren tüm Büyükliman Mahallesi halkımıza teşekkür ediyoruz.

Başkanımız Muhammet Balta her fırsata hep şunu söylemiştir; “Vakfıkebir’in bugününe değil, yarınına, geleceğine talibiz. Altyapı problemlerini çözerek üstyapı yatırımlarını yapmak istiyoruz. Yık yap olmasın, kaynaklarımıza yazık etmeyelim diyoruz. Kurumsal yapısıyla, öz kaynaklarıyla, kişiye bağlı olmayan bir Vakfıkebir Belediyesi oluşturma gayretindeyiz. Her attığımız adım vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda olmuştur. Hizmetin hızını ve kalitesini artırdıkça isteklerin bireyselleştiğini görüyoruz. Birinci önceliğimiz toplumsal hizmetlerdir. Bireysel hizmet noktasında, vatandaşlarımıza önceliklerimizi anlatıyor, duruşumuzu onların takdirlerine bırakıyoruz. Hiçbir zaman vatandaşımızın yüzüne söyleyemediğimizi arkasından söylemedik. Bundan sonra da şeffaf bir şekilde herkese eşit hizmet götürme gayreti içerisinde olacağız. Hizmet için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sonuçta takdir halkımızındır. İnsanlarımız bizlere güvendi, destek verdi, çok ciddi bir sorumluluk taşıyoruz. Hizmet ederken sadece ilçe halkımıza değil, bizi Yaratan Yüce Allah’a da hesap vereceğiz düşüncesini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmıyoruz” dedi.