SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımız koltuğunu devretti

22 Nisan 2019 Pazartesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Vakfıkebir Cumhuriyet İlkokulu 4-C sınıfı öğrencileri Yağız Efe Tarhanacı, Zafer Emanet ile Elif Ceren Yıldız, Okul Müdürü Sinan Uzun ve sınıf öğretmeleri Fatma Alp ile birlikte Belediye Başkanımız Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ettiler. Başkanımız Muhammet Balta öğrencilerden Yağız Efe Tarhanacı’ya başkanlık koltuğunu devretti.

Minik Başkan Yağız Efe Tarhanacı öncelikle okullarına yaptığı katkılardan dolayı Başkanımıza teşekkür etti. İleride belediye başkanı olmayı düşündüğünü ifade eden Minik Başkan Yağız Efe Tarhanacı, Belediye Başkanımız Muhammet Balta’dan meslekle ilgili tavsiyeler istedi.

Belediye Başkanımız Muhammet Balta, “Bir işi yapabilmek için her şeyden önce o işi çok sevmeli, heyecan duymalıyız. Bizler severek ve büyük bir heyecanla doğup büyüdüğümüz bu topraklara hizmet için bu onurlu göreve talip olduk. Yüce Allah’ın nasibi milletimizin teveccühü ile ikinci dönemde de Belediye Başkanı seçildik. İlk günkü heyecanla yolumuza devam ediyoruz. Bizlere bu görevleri layık görenlere teşekkür ediyoruz. Bu makamlar milletimizin emanetidir. Onların adına bu makamlardayız. İleride bu görevlerde sizler olacaksınız. Çok çalışın ve ailelilerinizin, öğretmenlerinizin tavsiye ve nasihatlerine mutlaka uyun. Bizler de sizlerin en iyi koşullarda eğitimlerinizi alabilmeniz, vatanımız ve milletimiz için hayırlı birer birey olarak yetişebilmeniz için üzerimize düşüne görevleri yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Devir teslim törenine Büyükşehir Belediye Meclisi Üyemiz Enver İskenderoğlu’da katıldı.