SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Başkanımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

29 Ağustos 2023 Salı

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta yarın kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkanımız mesajında şunları söyledi;

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında, Anadolu topraklarının yalnız Türk Milleti’ne ait olduğunu tüm dünyaya yeniden gösterdiğimiz Büyük Zafer’in 101. yıl dönümünü, büyük bir gurur ve heyecanla kutlamaya hazırlanıyoruz.

30 Ağustos’ta inancını zafere dönüştüren Türk Milleti, söz konusu vatan toprağı olduğunda, şartlar ne olursa olsun, karşısında yedi düvelin dahi duramayacağını tüm dünyaya göstermiştir. Bu büyük zafer Türk halkının vatanına göz dikenlere vermiş olduğu onurlu bir cevaptır.

Türk milletinin tarih boyu yazdığı şanlı destanlardan ve gösterdiği kahramanlıklardan ders almayanlar, bugün yeniden karşımıza çıkıyorlar.

Unuttukları gerçek şudur ki, Türk Milleti var oldukça, ezanımızı dindirmeye, bayrağımızı indirmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.

Anadolu’da bin yıldır birlikte yaşadığımız, aynı toprağı vatan bildiğimiz, vatan savunmasında aynı siperde şehit olduğumuz halkımızla birlikte bu kirli oyunları da boşa çıkartacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımız için canlarını feda eden kahraman şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi minnetle anıyorum.”