SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Hep birlikte güzel hizmetler yapacağız

15 Mayıs 2024 Çarşamba

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Fuat Koçal, AK Parti Vakfıkebir İlçe Teşkilatını ziyaret etti. AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Başkanımıza teşkilatı adına Kuran-ı Kerim hediye etti.

İlçemizin birlik ve beraberliğine çok büyük önem verdiğini ve bunun için büyük bir gayret gösterdiğini ifade eden Vakfıkebir Belediye Başkanımız Fuat Koçal, “Seçim dönemi geride kaldı. Tüm siyasi partilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, muhtarlarımızla ve değerli halkımızla el ele vererek Vakfıkebirimize hizmet etmek için çalışacağız. Ortak hedefimiz bu güzel ilçenin hizmet alması ve kalkınmasıdır. Bu manada hepinizin görüşleri, önerileri bizim için çok değerlidir. Düşüncelerinizi bizimle paylaşın. 7 yıl Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bürokratı olarak görev yaptım. 30 yıldan fazla bir süre devlet tecrübesi edindim. Devletimiz bizi tanıyor, biz de devletimizi tanıyoruz. Devlet aklı bize neyi gösteriyorsa onu yaparız. Vakfıkebir halkımız teveccüh gösterdi, Rabbimizin nasibi ile doğduğum ilçeme hizmet etme onuruna eriştim. Herkesten Allah razı olsun. Bu güvene layık olmak, bu büyük sorumluluğu hakkıyla yerine getirebilmek için tüm gücümle çalışacağım. Hep birlikte güzel hizmetler yapacağız. Kuran-ı Kerim ömrüm boyunca saklayacağım çok anlamlı bir hediye oldu. Bunun içinde ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun ise, “Halkımızın vermiş olduğu karara saygı duyuyoruz. Hepimizin önceliği Vakfıkebirimizin çıkar ve menfaatleridir. Hizmetlerinize, projelerinize her zaman destek olacağız. Vakfıkebir için yapılan her güzel şeyin arkasında duracağız. Bunun dışında hareket edecek olanların bizim aramızda yeri olamaz. Tekrar hayırlı olsun dileklerimizi iletiyor, yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.