SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

MART 2019 1.BİRLEŞİM

MART 2019 MECLİS TOPLANTI BİRİNCİ BİRLEŞİM TUTANAĞI

BİRLEŞİM TARİH VE SAATİ : 06.03.2019 – 14.00

MECLİS BAŞKANI : Muhammet BALTA

KATİP ÜYELER : Cayit KURT ve Özer AKTAŞ

YOKLAMA

MECLİS ÜYESİNİN

ADI SOYADI

İŞTİRAK

MECLİS ÜYESİNİN

ADI SOYADI

İŞTİRAK

Muhammet BALTA

+

Eyüp YAVUZ

+

Ahmet Salih BİRİNCİOĞLU

+

Fatih SİVRİ

+

Alaettin ŞANLITÜRK

+

Halil İbrahim GARBETOĞLU

Ali Bayram TANRIVERDİ

+

Metin Ali KARADENİZ

+

Aydın ÇALIŞ

Özer AKTAŞ

+

Cayit KURT

+

Soner BEKTAŞ

+

Davut SAĞLAM

Şerafettin FURUNCU

+

Erol BAHADIR

+

Yavuz SAYIN

+

Vakfıkebir Belediyesi Mart 2019 Meclis toplantısı birinci birleşimi 06.03.2019 Çarşamba günü saat 14.00’te belediye meclis toplantı salonunda Belediye Başkanı Muhammet BALTA başkanlığında toplandı.

Gündemin 1. Maddesi: Açılış, yoklama. Başkan, ekseriyet mevcut olduğu görülmüştür. Oturumu açıyorum dedi.

Meclis Üyeleri Aydın ÇALIŞ ve Davut SAĞLAM izin talep dilekçeleri olduğu görüldü. İzinli sayılmaları oybirliğiyle kabul edildi. Meclis Üyesi Halil İbrahim GARBETOĞLU toplantıya katılmadı. Diğer Meclis Üyelerinin toplantıya katıldığı görüldü.

Seçimlere az bir süre kalması dolayısıyla hayırlı olması temennilerinde bulunuldu. Geçen beş yılda meclisin uyumlu çalışmalarından ötürü teşekkür edildi. Yapılmış ve yapılacak olan işler hakkında bilgi verildi.

Gündemin 2. Maddesi: Katı Atık Bertaraf Tesis Ödemelerinin Görüşülmesi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ibareli 25.02.2019 tarihli ve 83040709-105.03- E.561 sayılı “Katı Atık Bertaraf Tesis Ödemelerinin Görüşülmesi” konulu yazı okundu. Konu hakkında görüş talep eden olmadı. Değerlendirilmek üzere, Plan Bütçe Komisyonuna havale edilmesi meclisimizce oybirliğiyle kabul edildi.

Gündemin 3. Maddesi: Dilek ve Temenniler. Meclis Üyeleri Eyüp YAVUZ ve Şerafettin FURUNCU konuşma talebinde bulundu.

Meclis Üyesi Eyüp YAVUZ: Geçmiş beş yıl meclisimiz bir aile oldu, güzel bir çalışma dönemi geride bırakmak üzereyiz. Önümüzdeki dönem için aday olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Teşekkür ederim.

Meclis Üyesi Şerafettin FURUNCU: Eyüp Bey’in düşüncelerine katılıyorum. Herkese ömür boyu sağlık mutluluk; aday olan arkadaşlara da başarı temenni ediyorum. Teşekkür ederim.

Başkan, bütün meclis üyelerini beş yılın anısına plaket taktim etti.

Gündemin 4. Maddesi: Kapanış. Başkan, gündemde görüşülecek başka madde kalmadı. Ancak komisyon çalışmasını değerlendirmek için Mart 2019 toplantısı ikinci birleşimi için 07.03.2019 Perşembe günü saat 14.00’te toplanmak üzere birleşime son verildi. 06.03.2019

Muhammet BALTA Cayit KURT Özer AKTAŞ

Belediye Başkanı Katip Üye Katip Üye

Meclis Başkanı Meclis Üyesi Meclis Üyesi