SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Vakfıkebirimiz için yeni bir sayfa açtık

14 Mayıs 2024 Salı

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Fuat Koçal, Milliyetçi Hareket Partisi Vakfıkebir İlçe Teşkilatına iadeyi ziyarette bulundu.

Ziyaret sırasında kendisine gösterilen yakın ilgiye teşekkür ederek konuşmasına başlayan Vakfıkebir Belediye Başkanımız Fuat Koçal, “Milliyetçi Hareket Partisi ile gönül bağımız var. Değerli vatandaşlarımızın teveccühü ile bu onurlu göreve seçilerek Vakfıkebirimiz için yeni bir sayfa açtık. Oy veren, vermeyen herkesten Allah razı olsun. Tüm Vakfıkebirlilerin belediye başkanıyım. Biz devletimizin emrindeyiz. Devletimiz bizi tanıyor, biz de devletimizi tanıyoruz. Devlet aklı bize neyi gösteriyorsa onu yaparız. Belediyemizin borç yükünü azaltarak yatırımlar yapmayı hedefliyoruz. Belediyemize yeni gelir kapıları açmak istiyoruz. Güneş enerji sistemi, asfalt plenti ve beton santrali kurmak için çalışmalar yapıyoruz. İlçemize sosyal tesisler kazandırmak için görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Bütün önceliğimiz ve gayretimiz Vakfıkebirimize hak ettiği hizmetleri kazandırmaktır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Vakfıkebir İlçe Başkanı Mustafa Aynacı ise; “Milliyetçi Hareket Partisi olarak Vakfıkebir’i ön plana çıkarmak, ileriyi taşımak için elimizden geleni yapacağız. İlçemiz için yapılacak olan her güzel şeyin arkasında olacağız, destek vereceğiz. Bu manada Sayın Belediye Başkanımız Fuat Koçal’a ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyor, hizmet yolunda kolaylıklar ve başarılar diliyoruz” diye konuştu.