SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
CANLI DESTEK

Emekleriniz karnelerinizde karşılık bulacaktır

08 Haziran 2018 Cuma

Belediye Başkanımız Muhammet Balta, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkanımız mesajında şunları söyledi; "Bugün çocuklarımız ve bizler veliler olarak karne heyecanı yaşadık. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı yaz tatili başladı.
Sevgili öğrenciler, bir yıl boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi aldınız. Kıymeti olan her ne varsa bir değer karşılığında ona ulaşıldığını bilmelisiniz. Elbette verdiğiniz emekler bugün karnelerinizde karşılık bulacaktır. Kararlı çalışmanızla gelecekte kendinize, ailenize, ülkemize ve tüm insanlığa sağladığınız hizmetlerle asıl mükâfata erişeceksiniz. Karnelerinizin bir değerlendirme içerdiği unutmayın.
Değerli anne-babalar, çocuklarımızın kalbimizdeki değeri, karnelerdeki notlardan daha büyüktür. Bize düşen karnelerde karşılaşılan durum her ne olursa olsun çocuklarımıza duyduğumuz güveni ve desteği esirgemeyip daima sürdürmektir. Bu duygu ve düşüncelerle, çalışmalarının karşılığı olan karnelerini alan tüm öğrencilerimize ve gelecek nesillerimizin yetişmesi için büyük emek veren değerli öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum” dedi.